Костюм спортивний жіночий літній мокко з лампасами стильний і комфортний великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 129230
1 400 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм спортивний жіночий літній моко з лампасами стильний і комфортний великого розміру 50-60
Весняний-літній костюм, футболка + штани, футболка з коротким рукавом і лампасами на рукавах. Штани-джогери з кишенями на гумці, у поясі є шнурок, внизу манжета, лампаси з боків.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | Моко |
| Тканина: | двонитка |
| Довжина по спинці: | 71-73 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 103-105 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Мокко |
| Тип тканини | Двонитка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 1 400 ₴



