Костюм жіночий літній трикотажний гірчичний прогулянковий легінси і вільна туніка великого розміру 48-66

- В наявності
- Код: 129277
1 225 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий літній трикотажний гірчичний прогулянковий легінси та вільна туніка великого розміру 48-66
Стильний повсякденний костюм для прогулянок із трикотажу в рубчик (розтяжність висока).
Туніка вільного А-подібного силуету, виріз горловини круглий, короткий рукав. Кишеня, застібок немає.
Легінси укорочені, на талії зібрані на гумку. Посадка вища за середню. Кишень немає.
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62, 64-66 |
| Колір: | Гірчиця |
| Тканина: | трикотаж-рубчик |
| Довжина по спинці: | 80 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 77-79 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Туніка |
| Низ | Легінси |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Гірчичний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
- Ціна: 1 225 ₴




