Костюм жіночий літній прогулянковий чорні штани біла футболка з принтом великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 129325
1 505 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий літній прогулянковий чорні штани біла футболка з принтом великого розміру 50-60
Штани вільного крою + футболка з якісним накатом
Дуже стильний і комфортний костюм, який має реально крутий вигляд!
Ідеально підходить як для повсякденного носіння, так і для святкових виходів.
Легкий, зручний і універсальний варіант на кожен день.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | Чорний |
| Тканина: | Штани льон, кофточка креп |
| Довжина по спинці: | 68-72 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 101-102 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
- Ціна: 1 505 ₴




