Костюм спортивний літній жіночий хакі з вставками стильний і комфортний великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 129330
1 435 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм спортивний літній жіночий хакі з вставками стильний і комфортний великого розміру 50-60
Модний костюм із трендовими декоративними вставками, які створюють ефект багатошаровості та візуально підкреслюють силует.
Комфортний крій, зручна посадка та стильний дизайн роблять його ідеальним варіантом як для щоденного носіння, так і для прогулянок або поїздок.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | хакі |
| Тканина: | кулір турецький |
| Довжина по спинці: | 68-73 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 100-103 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Хакі |
| Тип тканини | Кулір |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 1 435 ₴




