Костюм брючний жіночий трикотажний бежевий з лампасами прогулянковий стильний великого розміру 48-62

- В наявності
- Код: 129696
1 875 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм брючний жіночий трикотажний бежевий з лампасами прогулянковий стильний великого розміру 48-62
Стильний костюм у стилі sport-chic.
Подовжена асиметрична туніка + брюки з лампасною стрічкою, візуально витягують силует.
Туніка вільного крою, гарно маскує животик та стегна.
Тканина приємна до тіла, має розтяжність.
| Размер: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Цвет: | Бежевий |
| Ткань: | двунитка |
| Длина по спинке: | 75-78 см |
| Длина по внешнему шву: | 92-96 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна-літо |
| Производство: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Туніка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Двонитка |
- Ціна: 1 875 ₴




