Костюм жіночий літній прогулянковий трикотажний чорний з білим футболка і штани великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 129333
1 455 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий літній прогулянковий трикотажний чорний з білою футболкою та штани великого розміру 50-60
Суперстильний прогулянковий костюм-двійка
Штани укороченого крою + подовжена футболка з оздобленням в тон штанів.
Сучасний, зручний і дуже стильний варіант на кожен день.
Має ефектний вигляд та легко поєднується з кросівками та базовим гардеробом.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | Чорний |
| Тканина: | кулір турецький |
| Довжина по спинці: | 71-77 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 87-90 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Кулір |
- Ціна: 1 455 ₴




