Стильний прогулянковий костюм літній жіночий трикотажний вільна малинова футболка чорні легінси великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 129381
1 400 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний прогулянковий костюм літній жіночий трикотажний вільна малинова футболка чорні лосини великого розміру 50-60
Універсальний костюм-двійка.
Футболка оверсайз, прикрашена стразами, лосини без кишень, пояс гумка
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | Малина |
| Тканина: | футболка кулір, легінси тонкий літній рубчик |
| Довжина по спинці: | 75-78 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 106-108 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Легінси |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Малиновий |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
- Ціна: 1 400 ₴



