Костюм жіночий брючний трикотажний літній прогулянковий шоколадний вільного крою великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 129464
1 400 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний трикотажний літній прогулянковий шоколадний вільного крою великого розміру 50-60
Стильний прогулянковий костюм-двійка вільного крою
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | шоколад |
| Тканина: | Двонитка |
| Довжина по спинці: | 67-70 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 116-119 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Двонитка |
- Ціна: 1 400 ₴



