Костюм спортивний жіночий літній молодіжний чорний оздоблений сіткою великого розміру 52-62

- В наявності
- Код: 129507
1 880 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм спортивний жіночий літній чорний молодіжний прикрашений сіткою великого розміру 52-62
Стильний та якісний спортивний костюм-двійка
| Розмір: | 52-54, 56-58, 60-62 |
| Колір: | Чорний |
| Тканина: | Двонитка |
| Довжина по спинці: | 62-65 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 90-93 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Двонитка |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
- Ціна: 1 880 ₴



