Костюм жіночий брючний літній льняний синій прогулянковий молодіжний вільного крою великого розміру 42-58

- В наявності
- Код: 129441
1 350 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний літній лляний синій прогулянковий молодіжний вільного крою великого розміру 42-58
Костюм-двійка у стилі бохо.
Штани мають зручний пояс на гумці, великі кишені.
| Розмір: | 42-46, 48-50, 52-54, 56-58 |
| Колір: | Джинс |
| Тканина: | Льон |
| Довжина по спинці: | 68 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 98 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Синій |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон |
- Ціна: 1 350 ₴




