Костюм жіночий брючний класичний лавандовий з легкою вільною білою тунікою з принтом великого розміру 48-58

- В наявності
- Код: 128752
1 455 ₴
Костюм жіночий брючний класичний лавандовий із легкою вільною білою тунікою з принтом великого розміру 48-58
Модель — вільна блуза з акцентом на ефектні розрізи на рукавах.
▪︎ Кругла горловина, злегка подовжена спинка, комфортна довжина виробу.
▪︎ На передній частині — яскравий принт у формі маків із смужками, що додає жіночності та свіжості образу.
▪︎ Рукав 3/4 із широкими прорізами, які додають жіночності, легкості та роблять блузу ідеальною на літній сезон.
▪︎ Штани: донизу звужені, висока зручна посадка.
▪︎ Пояс по колу на гумці, прострочений на спеціальному обладнанні для гарної фіксації.
▪︎ Є бічні кишені.
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Колір: | Лаванда |
| Тканина: | Блузка- Софт. Штани- костюмка діагональ + принт. |
| Довжина по спинці: | 74 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 98 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Туніка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Лавандовий |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
- Ціна: 1 455 ₴




