Стильний жіночий костюм брючний прогулянковий трикотажний чорний зручний і приємний до тіла великого розміру 48-58

- В наявності
- Код: 128677
1 350 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий костюм брючний прогулянковий трикотажний чорний зручний і приємний до тіла великого розміру 48-58
Костюм з приємної м'якої тканини рубчика котон. Штани талія на гумці, з кишенями. Кофта на глудзиках.
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Колір: | Чорний |
| Тканина: | рубчик Котон |
| Довжина по спинці: | 62-66 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 111-112 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
- Ціна: 1 350 ₴




