Костюм жіночий вечірній шовковий шоколадний широкі брюки на резинці шикарна блуза великого розміру 48-62

- В наявності
- Код: 128717
1 925 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий вечірній шовковий шоколадний широкі штани на гумці шикарна блуза великого розміру 48-62
Комфортний, універсальний і дуже ефектний костюм як для повсякденного образу, так і для особливих подій. Блуза з асиметричною зав'язкою формує гарний силует, а широкі штани створюють ефект витягнутої фігури, пояс на гумці.Тканина м'яко лягає на фігурі, має дорогий та комфортний вигляд у носінні.
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Колір: | Шоколад |
| Тканина: | дабл шовк |
| Довжина по спинці: | 67-72 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 100-101 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вечірній костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Шовк |
- Ціна: 1 925 ₴





