Стильний брючний костюм жіночий прогулянковий мокко із мікровельвету молодіжний великого розміру 50-64

- В наявності
- Код: 128774
1 490 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний брючний костюм жіночий пргулянсовий моко з мікровельвету молодіжний великого розміру 50-64
Костюм створений для жінок, які цінують зручність і стиль. Підійде як для прогулянок, так і для повсякденних образів.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60, 62-64 |
| Колір: | Моко |
| Тканина: | мікровельвет |
| Довжина по спинці: | 72-75 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 105-110 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Бомбер |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Мокко |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Вельвет |
- Ціна: 1 490 ₴




