Костюм жіночий брючний легкий молодіжний стильний сірий з кардиганом великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 128846
1 525 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний легкий молодіжний стильний сірий з кардиганом великого розміру 50-60
стильний прогулянковий костюм із льону «Бохо»: вільний кардиган під пояс + Штани з високою посадкою на гумці, з кишенями в бічних швах і куліскою на поясі.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | сірий |
| Тканина: | льон «Бохо» |
| Довжина по спинці: | 73-75 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 109-111 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кардиган |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Жатка |
- Ціна: 1 525 ₴




