Костюм жіночий брючний стильний літо-весна лавандовий для роботи і відпочинку великого розміру 48-62

- В наявності
- Код: 129002
1 750 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний стильний літо-весна лавандовий для роботи і відпочинку великого розміру 48-62
Універсальний, стильний костюм, який підходить для повсякденних образів і для тих, кому важлива легкість і комфорт. Палітра кольорів на будь-який смак.
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Колір: | лаванда |
| Тканина: | льон-жатка |
| Довжина по спинці: | 77-78 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 110 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Діловий костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Лавандовий |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Жатка |
- Ціна: 1 750 ₴


