Костюм жіночий брючний молодіжний мокко легкий і зручний кардиган на запах великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 129122
1 575 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний молодіжний мокко легкий і зручний кардиган на запах великого розміру 50-60
Для тих, хто вибирає стиль і зручність, костюм штани та кофточка на запах
У стилі кімоно
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | мокко |
| Тканина: | Льон бохо |
| Довжина по спинці: | 88-90 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 111-113 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кардиган |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Мокко |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон |
- Ціна: 1 575 ₴




