Костюм жіночий стильний молодіжний блакитний кюлоти і піджак вільного крою великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 129077
1 665 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий стильний молодіжний блакитний кюлоти і піджак вільного крою великого розміру 50-60
Класичний костюм на підкладці. Піджак на ґудзиках, кишені клапани, у плечах паралонові підплічники. Штанці кюлоти Ідеальний варіант як офісний look, святково-робовий або прогулянковий варіант. Гарно сідає на фігуру.
Пояс не входить до комплекту.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | блакитний |
| Тканина: | Костюмка + підкладка. |
| Довжина по спинці: | 60-63 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 88 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Діловий костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Піджак |
| Низ | Кюлоти |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Блакитний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
- Ціна: 1 665 ₴




