Стильний жіночий костюм брючний молодіжний червоний палаццо і кардиган вільного крою великого розміру 48-62

- В наявності
- Код: 129082
1 495 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий костюм брючний молодіжний червоний палаццо і кардиган вільного крою великого розміру 48-62
Легкий і стильний костюм-двійка в яскравих кольорах
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Колір: | червоний |
| Тканина: | американський креп |
| Довжина по спинці: | 79 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 105-108 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кардиган |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Червоний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Креп |
- Ціна: 1 495 ₴




