Костюм жіночий брючний трикотажний шоколадний стильний і комфортний великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 129087
1 840 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний трикотажний шоколадний стильний і комфортний великого розміру 50-60
Стильний, зручний і універсальний костюм – ідеальний як для щоденного образу, так і для більш особливих моментів.
Має дорогий вигляд, а відчувається максимально комфортно
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | Шоколад |
| Тканина: | тіар |
| Довжина по спинці: | 74-77 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 97-99 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна-лето |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Тіар |
- Ціна: 1 840 ₴



