Плаття літнє легке приталене класичне фісташкове з квітковим принтом Лана великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 102809
2 300 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плаття літнє легке приталене класичне фісташкове з квітковим принтом Лана великого розміру 50-60
Сукня вільного силуету. Виготовлене з м'якої, гладкої тканини із шовковистою фактурою без підкладки. Сатин атланта — тонка, але міцна тканина, має густе переплетення, що робить її непрозорою на тілі. На лінії талії зроблена еластична стрічка (розтяжність 8-10 см). Рукав суцільнокроєний, на відлітній манжеті.
У комплекті: пояс із тієї ж тканини.
| Сезон | лето |
| Назва моделі | Лана |
| Категорія | плаття |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | ошатно-повсякденний |
| Рост модели | 168 см |
| Довжина рукава | р.50,52 - 37см, р.54,56 - 40см, р.58,60 - 41см |
| Тип тканини | сатин атланта |
| Склад тканини | полиэстер 90%, вискоза 10% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 129см, р.54,56 - 131см, р.58,60 - 134см |
| Колір | фисташка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Фісташковий |
| Тип тканини | Сатин |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 2 300 ₴







