Плаття літнє романтичне бірюзове з принтом міді силует трапеція Ізабелла великого розміру 52-62

- В наявності
- Код: 102713
1 420 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плаття літнє романтичне бірюзове з принтом міді силует трапеція Ізабелла великого розміру 52-62
Сукня трапецієподібного силуету. Виготовлене з тканини льон бохо, тканина має змішаний склад, що дає їй низку переваг, а саме: м'якість, гладкість, висока міцність завдяки нейлону в складі, зносостійкість, повітропроникність, непрозорість, низька зминаність.
Рукав ушивний, одношовний. На пілочці та спинці зроблені фігурні підрізи.
| Сезон | лето |
| Назва моделі | Ізабелла |
| Категорія | плаття |
| Розміри | 52-62 |
| Стиль | ошатно-повсякденний |
| Рост модели | 168 см |
| Довжина рукава | р.52,54 - 25см, р.56,58 - 26см, р.60,62 - 27см |
| Тип тканини | льон бохо |
| Склад тканини | віскоза 60%, льон 20%, нейлон 20% |
| Довжина виробу по спинці | р.52,54 - 115см, р.56,58 - 118см, р.60,62 - 121см |
| Колір | бірюза |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Бірюзовий |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 1 420 ₴




