Костюм жіночий брючний літній капучино із сорочкою комфортний вільного крою Шовтон великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 102773
2 260 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний літній капучино із сорочкою комфортний вільного крою Шовтон великого розміру 50-60
Костюм прямого силуету, складається зі штанів і сорочки. Виготовлений із тканини — льон бохо. Тканина має змішаний склад, що дає їй низку переваг: м'якість, гладкість, висока міцність завдяки нейлону в складі, зносостійкість, повітропроникність, непрозорість, низька зминаність, низька розтяжність.
Штани прямі на гумці. Сорочка прямого силуету. Плече спущене, рукав ушивний, одношовний, декорований складками. Комір відкладний на стійці. Застібка на ґудзики.
Ланцюжок на фото до комплекту не входить.
| Сезон | весна-лето |
| Назва моделі | Шевтон |
| Категорія | костюм |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | ошатно-повсякденний |
| Рост модели | 168 см |
| Довжина рукава | р.50,52 - 56см, р.54,56,58,60 - 58см |
| Тип тканини | жатий льон |
| Склад тканини | льон 60%, поліестер 40% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 74см, р.54,56 - 77см, р.58,60 - 80см; |
| Колір | капучино |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Коричневий |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Жатка |
- Ціна: 2 260 ₴










