Плаття літнє чорне з принтом приталене міді з розрізами Дебра великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 102767
1 680 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плаття літнє чорне з принтом приталене міді з розрізами Дебра великого розміру 50-60
Сукня приталеного силуету з V-подібним вирізом. Виготовлене з тканини льон бохо, тканина має змішаний склад, що дає їй низку переваг, а саме: м'якість, гладкість, висока міцність завдяки нейлону в складі, зносостійкість, повітропроникність, непрозорість, низька еластичність і м'якість.
На спинці та пілочці зроблені розрізи. По лінії талії розташована еластична стрічка (розтяжність 8-10 см). Рукав ушивний, одношовний.
У комплекті: пояс із тієї ж тканини.
| Сезон | лето |
| Назва моделі | Дебра |
| Категорія | плаття |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | ошатно-повсякденний |
| Рост модели | 168 см |
| Довжина рукава | р.50,52 - 22см, р.54,56 - 23см, р.58,60 - 24см |
| Тип тканини | льон бохо |
| Склад тканини | віскоза 60%, льон 20%, нейлон 20% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 132см, р.54,56 - 135 см, 58,60 - 139см |
| Колір | чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Чорний |
| Фасон сукні | Приталене |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 1 680 ₴




