Сорочка жіноча літня легка блакитна з принтом на ґудзиках із куліскою Сафіра великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 102770
1 300 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сорочка жіноча літня легка блакитна з принтом на ґудзиках із куліскою Сафіра великого розміру 50-60
Сорочка прямого силуету, виготовлена з льону бохо. Тканина має змішаний склад, що дає їй низку переваг, а саме: м'якість, гладкість, висока міцність завдяки нейлону в складі, зносостійкість, повітропроникність, непрозорість, низька еластичність і м'якість. На лінії талії зроблена куліска. Рукав ушивний, одношовний, довжина регулюється за допомогою пата із застібкою на ґудзики.
Комір відкладний на стійці. Застібка на ґудзики.
| Сезон | весна-лето |
| Назва моделі | Сафіра |
| Категорія | сорочка |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | ошатно-повсякденний |
| Рост модели | 168 см |
| Довжина рукава | 54 см |
| Тип тканини | льон бохо |
| Склад тканини | віскоза 60%, льон 20%, нейлон 20% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 68см; р.54,56 - 70см; р.58,60 - 74см |
| Колір | блакитний |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Вид виробу | Сорочка |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Класичний |
- Ціна: 1 300 ₴







