Блуза жіноча літня легка штапельна чорна з білим принтом Палермо великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 102775
980 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блуза жіноча літня легка штапельна чорна з білим принтом Палермо великого розміру 50-60
Блуза прямого силуету без підкладки з V-подібним вирізом. Виконана зі штапелю. Тканина легка та тактильно приємна, але також має підвищену міцність і практичність, що чудово підходить літнім моделям для повсякденного використання. Рукав ушивний, одношовний. По лінії талії зроблена куліса зі шнуром.
| Сезон | лето |
| Назва моделі | Палермо |
| Категорія | блузка |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | ошатно-повсякденний |
| Рост модели | 168 см |
| Довжина рукава | р.50,52 - 22см, р.54,56,58,60 - 24см; |
| Тип тканини | штапель |
| Склад тканини | віскоза 80%, поліестер 20% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 64см, р.54,56 - 67см, р.58,60 - 69см |
| Колір | чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Стиль | Класичний |
- Ціна: 980 ₴







