Костюм спортивний жіночий коричневий з лампасами із двонитки з вільною кофтою великого розміру 48-58

- В наявності
- Код: 128168
1 665 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм спортивний жіночий коричневий з лампасами із двонитки з вільною кофтою великого розміру 48-58
Стильний костюм. Кофта має дві кишені, по низу куліска. Штанці — висока посадка, низ з регулюванням
| Розмір: | 48-52, 54-58 |
| Колір: | коричневий |
| Тканина: | двонитка |
| Довжина по спинці: | 72-75 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 104-106 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Двонитка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/52 |
| Сезон | Всесезонний |
- Ціна: 1 665 ₴




