Костюм спортивний жіночий велюровий синій з оригіналним вирізом і капюшоном великого розміру 48-62

- В наявності
- Код: 128241
1 805 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм спортивний жіночий велюровий синій з оригіналним вирізом і капюшоном великого розміру 48-62
Зручний повсякденний костюм, який ідеально підійде для прогулянок, подорожей і щоденного носіння. Тканина приємна до тіла та має гарну розтяжність, тому костюм добре сідає на фігуру.
Кофта
- Низ на манжеті з гумкою
- Довгий рукав
Штани
- Пояс на гумці
- Манжети на штанинах (гумка 5 см)
- Комфортна посадка
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Колір: | синій |
| Тканина: | велюр |
| Довжина по спинці: | 63-65 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 102-105 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Велюр |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Капюшон | Вшитий |
- Ціна: 1 805 ₴



