Костюм жіночий молодіжний трикотажний прогулянковий чорний оригінальний вільного крою великого розміру 52-62

- В наявності
- Код: 128258
1 840 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий молодіжний трикотажний прогулянковий чорний оригінальний вільного крою великого розміру 52-62
Стильний прогулянковий костюм. Зручний, легкий, сезон весна-літо
| Розмір: | 52-54, 56-58, 60-62 |
| Колір: | чорний |
| Тканина: | двонитка |
| Довжина по спинці: | 80-81 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 103-105 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Туніка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Двонитка |
- Ціна: 1 840 ₴



