Спортивний костюм жіночий із двонитки графіт з білим оздобленням великого розміру 48-58

- В наявності
- Код: 128262
1 925 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний костюм жіночий із двонитки графіт з білим оздобленням великого розміру 48-58
Зручний костюм-кофточка на блискавці з двома кишенями — плюс джогери, теж із двома кишенями
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Колір: | графіт |
| Тканина: | турецька двонитка |
| Довжина по спинці: | 70 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 108 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Графіт |
| Тип тканини | Двонитка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
- Ціна: 1 925 ₴




