Костюм жіночий прогулянковий трикотажний графіт комбінований з вільним світшотом великого розміру 48-58

- В наявності
- Код: 128399
1 575 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий прогулянковий трикотажний графіт комбінований з вільним світшотом великого розміру 48-58
Стильний комплект для прогулянок. Ідеально лягає по фігурі. Костюм, у якому ти глюкнеш стильно. Вільний крій світшота, надає легкості рухам. Джогери з високою посадкою.
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Колір: | графіт |
| Тканина: | Двунитка |
| Довжина по спинці: | 71-76 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 103 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Світшот |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Графіт |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Двонитка |
- Ціна: 1 575 ₴




