Костюм жіночий трикотажний прогулянковий графіт з білим оздобленням вільного крою великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 128468
1 925 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий трикотажний прогулянковий графіт з білим оздобленням вільного крою великого розміру 50-60
Стильний прогулянковий костюм. Кофта на блискавці та з кишенями Штани глибока висока посадка та фіксатори знизу! Легко можна зробити джогерами! Також є функціональні кишені!
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | графіт |
| Тканина: | лакосту |
| Склад: | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Довжина по спинці: | 66-71 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 100-102 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Графіт |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
- Ціна: 1 925 ₴




