Костюм спортивний жіночий шоколадний з лампасами стильний і зручний кофта на блискавці великого розміру 48-58

- В наявності
- Код: 128501
1 665 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм спортивний жіночий шоколадний з лампасами стильний і зручний кофта на блискавці великого розміру 48-58
Низ кофтинки на гумці, має дві кишені. Штанці-джогери, дві кишені, низ на гумці
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58 |
| Колір: | шоколад |
| Тканина: | двонитка |
| Довжина по спинці: | 70 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 108 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Двонитка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
- Ціна: 1 665 ₴




