Літній спортивний костюм жіночий трикотажний чорний зручний футболка і брюки великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 128547
1 400 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літній спортивний костюм жіночий трикотажний чорний зручний футболка і брюки великого розміру 50-60
Стильний і комфортний костюм із трикотажу еластан: футболка поло в стилі оверсайз + штани з високою посадкою на еластичній гумці, з кишенями в бічних швах, низ штанів на гумці.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | чорний |
| Тканина: | Трикотаж еластан |
| Довжина по спинці: | 61-65 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 100-104 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 1 400 ₴




