Костюм спортивний жіночий стильний літній шоколадний з оздобленням футболка і штани великого розміру 48-62

- В наявності
- Код: 128637
1 750 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм спортивний жіночий стильний літній шоколадний з оздобленням футболка і штани великого розміру 48-62
Костюм-двійка з цікавими акцентами. Приємна до тіла тканина, гарний крій
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Колір: | шоколад |
| Тканина: | Двонитка |
| Довжина по спинці: | 73-76 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 106-109 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Двонитка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 1 750 ₴




