Костюм спортивний жіночий чорний з лампасами стильний і комфортний вільного крою великого розміру 48-66

- В наявності
- Код: 128781
1 700 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм спортивний жіночий чорний із лампасами стильний і комфортний вільного крою великого розміру 48-66
Стильний прогулянковий костюм, штани на високій посадці, кругова гумка, манжети. Кофтинка вільного крою, декорована стильними лампасами. Костюм виготовлений із двонитки, гарна розтяжність.
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62, 64-66 |
| Колір: | Чорний |
| Тканина: | двунитка 70% бавовна |
| Довжина по спинці: | 62-69 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 105-110 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Двонитка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
- Ціна: 1 700 ₴




