Костюм спортивний жіночий велюровий комбінований рожевий з шоколадним вільного крою великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 128798
1 575 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм спортивний жіночий велюровий комбінований рожевий із шоколадним вільного крою великого розміру 50-60
Мегакрутий спортивний костюм із яскравими вставками.Худі вільного крою робить його комфортним для весняного часу.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | Рожевий/шоколад |
| Тканина: | велюр спорт |
| Довжина по спинці: | 71-75 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 105 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип тканини | Велюр |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 1 575 ₴



