Стильний спортивний костюм жіночий літній графіт дуже комфортний вільного крою великого розміру 48-60

- В наявності
- Код: 128885
1 400 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний спортивний костюм жіночий літній графіт дуже комфортний вільного крою великого розміру 48-60
Найкомфортніший вільний костюм на весну —лето з якісної двонитки пеньє.
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-60 |
| Колір: | графіт |
| Тканина: | двонитка пеньє |
| Довжина по спинці: | 68-70 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 108-110 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Графіт |
| Тип тканини | Двонитка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 1 400 ₴




