Костюм спортивний жіночий літній молодіжний графіт вільного крою великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 128840
1 400 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм спортивний жіночий літній графіт вільного крою великого розміру 50-60
Мегакрутий оверсайз спортивний костюм.
Джогери на високій посадці й футболка оверсайз рубає костюм мегакомфортним.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | графіт |
| Тканина: | двунитка |
| Довжина по спинці: | 75 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 105 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Колір | Графіт |
| Тип тканини | Двонитка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 1 400 ₴


