Жакет жіночий літній молочний з принтом стильний і комфортний Айріс великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 102778
1 360 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жакет жіночий літній молочний з принтом стильний і комфортний Айріс великого розміру 50-60
Жакет прямого силуету без виточок. Виготовлений із тканини льон бохо, тканина має змішаний склад, що дає їй низку переваг, а саме: м'якість, гладкість, висока міцність завдяки нейлону в складі, зносостійкість, повітропроникність, непрозорість, низька розтяжність і м'якість.
Лінія плеча спущена, рукави вшивні, одношовні, на манжетах. По передній частині зроблені накладні кишені із зустрічною складкою. Комір відкладний із лацканами. По низу виробу, з внутрішньої частини виготовлена куліса зі шнурком.
Без підкладки.
| Сезон | весна-лето |
| Назва моделі | Айріс |
| Категорія | жакет |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | повсякденний офісний |
| Рост модели | 168 см |
| Довжина рукава | р.50,52,54,56 - 59см; р.58,60 - 60см |
| Тип тканини | льон бохо |
| Склад тканини | віскоза 60%, льон 20%, нейлон 20% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 75см; р. 54,56 - 78см; р. 58,60 - 81см |
| Колір | молочний |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
- Ціна: 1 360 ₴








