Плаття літнє штанельне м'ятне з квітковим принтом приталене Офелія великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 102798
1 392 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плаття літнє штанельне м'ятне з квітковим принтом приталене Офелія великого розміру 50-60
Літнє плаття напівобтислого силуету з V-подібним вирізом, кльошене донизу. Виготовлене зі штапелю, тканина легка та тактильно приємна, але також має підвищену міцність і практичність, еластичність низька. На пілочці та спинці зроблені рельєфні шви. Рукав ушивний, одношовний.
Декоративний ланцюжок, на фото, до комплекту не входить.
| Сезон | лето |
| Назва моделі | Офелия |
| Категорія | плаття |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | ошатно-повсякденний |
| Рост модели | 168 см |
| Довжина рукава | р.50,52 - 23см, р.54,56 - 24см, р.58,60 - 27см |
| Тип тканини | штапель |
| Склад тканини | бавовна 50%, віскоза 50% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 126см, р.54,56 - 127см, 58,60 - 130см |
| Колір | різнобарвний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | М'ята |
| Тип тканини | Штапель |
| Фасон сукні | Приталене |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 1 392 ₴




