Плаття літнє легке приталене міді молочне з квітковим принтом Емілі великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 102791
1 580 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плаття літнє легке приталене міді молочне з квітковим принтом Емілі великого розміру 50-60
Сукня прямого силуету, кльошена донизу. Виготовлене з тканини льон бохо, тканина має змішаний склад, що дає їй низку переваг, а саме: м'якість, гладкість, висока міцність завдяки нейлону в складі, зносостійкість, повітропроникність, непрозорість, низька зминаність.
Рукав ушивний, одношовний. На пілочці та спинці зроблені фігурні підрізи.
| Сезон | лето |
| Назва моделі | Емілі |
| Категорія | плаття |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | ошатно-повсякденний |
| Рост модели | 168 см |
| Довжина рукава | р.50,52 - 25см, р.54,56,58,60 - 27см; |
| Тип тканини | льон бохо |
| Склад тканини | віскоза 60%, льон 20%, нейлон 20% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 121см, р.54,56 - 124см, р.58,60 - 127см. |
| Колір | молочний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Молочний |
| Фасон сукні | Приталене |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 1 580 ₴





