Костюм жіночий брючний молодіжний чорний із мікровельвету з бомбером з капюшоном великого розміру 48-62

- В наявності
- Код: 128567
1 500 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний молодіжний чорний із мікровельвету з бомбером із капюшоном великого розміру 48-62
Стильний та затишний костюм із мікровельвету — ідеальне поєднання комфорту та тренду
М'яка фактурна тканина приємна до тіла та має дорогий вигляд.
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Колір: | чорний |
| Тканина: | мікровельвет |
| Довжина по спинці: | 63-65 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 103-108 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Бомбер |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Вельвет |
- Ціна: 1 500 ₴




