Костюм жіночий брючний прогулянковий трикотажний графіт з вільною сорочкою великого розміру 52-66

- В наявності
- Код: 128013
1 750 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний прогулянковий трикотажний графіт з вільною сорочкою великого розміру 52-66
Стильний костюм на кожен день. Вільна сорочка з V-вирізом і прямі штани візуально витягують силует.
Штани на гумці, з високою посадкою. Універсальний дизайн — під кросівки, лофери або каблуки. Рукави в сорочці регулюються патами, що дає змогу легко перетворити рукав повної довжини на рукав 3/4. Приємна до тіла тканина має розтяжність.
| Розмір: | 52-54, 56-58, 60-62, 64-66 |
| Колір: | графіт |
| Тканина: | двонитка |
| Довжина по спинці: | 79-86 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 105-108 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Колір | Графіт |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Двонитка |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
- Ціна: 1 750 ₴




