Стильний брючний костюм жіночий молодіжний вельветовий бордовий дуже вільний в стилі бохо великого розміру 42-64

- В наявності
- Код: 128043
1 400 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний брючний костюм жіночий молодіжний вельветовий бордовий дуже вільний в стилі бохо великого розміру 42-64
Костюм-двійка у стилі бохо. Штани мають зручний пояс на гумці, великі кишені, оздоблення ґудзиками.
| Розмір: | 42-46, 48-52, 54-58, 60-64 |
| Колір: | бордо |
| Тканина: | Вельвет |
| Довжина по спинці: | 68 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 100 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Туніка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Бордовий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Вельвет |
- Ціна: 1 400 ₴



