Костюм жіночий брючний стильний молодіжний вельветовий шоколадний вільного крою великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 128098
1 455 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний стильний молодіжний вельветовий шоколадний вільного крою великого розміру 50-60
Якщо вам потрібен якісний костюм, який слугуватиме вам тривалий час, не втрачаючи кольору та форми, то вироби з вельвету тканини — це те, що вам потрібно.
Вельвет куртка з декор-гудзик по спині та подовжена по спині.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | шоколад |
| Тканина: | вельвет х/б |
| Довжина по спинці: | 70 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 95 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Куртка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Вельвет |
- Ціна: 1 455 ₴



