Костюм жіночий стильний льняні брюки хакі яскрава шовкова блуза з принтом великого розміру 48-62

- В наявності
- Код: 128242
1 880 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий стильний лляні штани хакі яскрава шовкова блуза з принтом великого розміру 48-62
Стильний та яскравий костюм весна-літо
| Розмір: | 48-50, 52-54, 56-58, 60-62 |
| Тканина: | льон + шовк софт |
| Довжина по спинці: | 62-65 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 93-97 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Хакі |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
- Ціна: 1 880 ₴



