Костюм жіночий брючний діловий вельветовий чорний з жакетом великого розміру 50-60

- В наявності
- Код: 128302
1 400 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний діловий вельветовий чорний з жакетом великого розміру 50-60
Жіночий комплект-двійка, що складається з жакета та штанів, які можна носити окремо один від одного, доповнюючи іншими предметами гардероба. Жакет вільний, без підкладки та застібки. Крій легкий, що зберігає обсяг виробу. Рукав реглан із манжетою внизу. Костюм комфортний у носінні на кожен день, створює жіночний та елегантний образ. Світла базова блуза або гольф освіжає комплект і додає потрібний контраст у верхній частині образу.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60 |
| Колір: | чорний |
| Тканина: | вельвет |
| Довжина по спинці: | 75-77 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 107-108 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Діловий костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Жакет |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Вельвет |
- Ціна: 1 400 ₴




