Костюм жіночий брючний весняний легкий білий з синім квітковим принтом вільного крою великого розміру 50-64

- В наявності
- Код: 128334
1 470 ₴
+380 (66) 958-85-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм жіночий брючний весняний легкий білий із синім квітковим принтом вільного крою великого розміру 50-64
Ідеальне поєднання елегантності та розслабленого настрою. Складається із широких штанів і сорочки з довгими рукавами.
Верх має V-подібний виріз і фіксується на талії за допомогою куліски, що дає змогу регулювати об'єм і красиво підкреслює силует. Рукави об'ємні, з м'якими зустрічами на манжетах, додають легкості образу. Штани — широкі, вільного крою, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
| Розмір: | 50-52, 54-56, 58-60, 62-64 |
| Тканина: | Софт |
| Довжина по спинці: | 75-85 см |
| Довжина по зовнішньому шву: | 105-108 см |
| Зріст моделі: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Виробництво: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Білий |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Софт |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
- Ціна: 1 470 ₴



